|   | 

Jak zadbać o samochód firmowy?

Prowadząc firmę, która zajmuje się przewozem osób, musimy szczególną uwagę przywiązać do wyglądu naszego pojazdu. Co zrobić, aby wyróżniał się on wśród konkurencji i zapewnił klientom jak najlepszy komfort podróży?

Samochód Twoim znakiem rozpoznawczym

Musimy się wyróżnić na postoju taksówek, aby klient zwrócił uwagę na nasz pojazd i zdecydował się na skorzystanie z naszych usług. Usługi taxi i wypożyczalnia samochodów to branże, w których pojazd jest wizytówką naszej firmy. Nie chodzi tutaj o najdroższy i najnowszy model samochodu, ale przede wszystkim o jego estetykę, a także prezencję osoby prowadzącej. Tak więc jeśli samochód będzie zaniedbany, a taksówkarz niemiły i grubiański, wizerunek naszej marki będzie niekorzystny w oczach potencjalnych klientów.

Nasz samochód nie może mieć dużych zarysowań, brudnej karoserii i zaniedbanego wnętrza. Firmy proponujące przewóz osób, muszą mieć w swojej ofercie stylowe i reprezentatywne pojazdy oraz wyszkolonych i profesjonalnych kierowców. Zadbany samochód i sympatyczny człowiek za kierownicą to najlepsza promocja naszej marki.

Kierunek: Warszawa - Modlin Taxi

Współczesne standardy stawiają wysokie wymagania: zamówiona taksówka powinna w ciągu 10 minut przyjechać po pasażera i jak najszybciej zawieźć go w miejsce docelowe. Co ciekawsze, wybierając numer taxi, najpierw łączymy się z centralą, a dopiero później dostajemy namiary na konkretnego taksówkarza (albo raczej on na nas). Dziś mało kiedy spotyka się tradycyjne, prywatne „taryfy”, czekające cierpliwie na postoju na potencjalnego klienta. Obecnie są to najczęściej firmy, prowadzące całe sieci taxi. Istnieje wiele sposobów na zamówienie taryfy – standardowe dzwonienie na infolinię, online, albo przez aplikację na smartfonie. Jest to bardzo pomysłowe rozwiązanie, ponieważ ułatwia kierowcy zlokalizowanie miejsca, w którym się obecnie znajdujemy.

Sieci taxi mają szeroki zasięg i są niezbędne przede wszystkim w takich miejscach, jak na przykład lotniska (dowiedz się więcej na: http://warsawmodlintaxi.pl/pl/airport_transfer.html).

Dobrze zaopatrzyć się w nowoczesne samochody. Są one wygodniejsze i lepiej wyposażone. Obecnie obowiązkowe są: nawigacja GPS, klimatyzacja i ogrzewanie - żeby zadbać o jak największy komfort klienta. Warto też wspomnieć, że pojazdy przeznaczone do użytku publicznego, pochodzą z wyższej półki, dzięki czemu zachowane są wysokie standardy podróży, także w trasach długodystansowych.

wypożyczalnia samochodu

Wypożyczalnia samochodów: Kraków-Balice

Ekskluzywne taksówki są coraz popularniejsze i każdy może sobie pozwolić na luksus przejażdżki. Pojazdy te, dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, zyskają uznanie w oczach pasażerów i przez to są częściej wybierane. Warto jednak wspomnieć, że nawet te samochody, które nie wyglądają zbyt luksusowo z zewnątrz, dopiero gdy otworzymy drzwiczki, mogą nas zaskoczyć swoim efektownym wnętrzem – skórzanymi fotelami, podgrzewanymi siedzeniami, profesjonalnym sprzętem audio.

Już od jakiegoś czasu na naszym rynku popularne są takie usługi, jak: taksówki długodystansowe, albo też wypożyczalnie samochodów (zobacz: http://carent-24.pl/wypozyczalnia-samochodow-balice). Działają one głównie przy lotniskach. Usługa taka polega na tym, że pracownik wypożyczalni dostarcza na lotnisko wybrany wcześniej przez klienta samochód. Pasażer może go samodzielnie użytkować podczas pobytu w danym mieście, a w razie jakichkolwiek komplikacji czy usterek, może liczyć na pomoc obsługi wypożyczalni. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą samodzielnie organizować swoją podróż.

California Scents – rajskie zapachy w Twoim samochodzie!

Słyszeliście o perfumach dla samochodu? California Scents to ekskluzywne zapachy dla Waszego auta, dostępne w każdej profesjonalnej myjni samochodowej i sklepach z akcesoriami do car detailingu. Wyprodukowane w eleganckich pudełeczkach z olejkami zapachowymi, ukrytymi w blokach z drzewa cedrowego – każdy posiadacz samochodu powinien się w takie zaopatrzyć (sprawdź ofertę na: https://sklep.motogo.pl/zapachy-c3). W skład perfum samochodowych California Scents wchodzą tylko naturalne składniki, tj. ekstrakty roślinne. Aplikacja jest o tyle wygodna, że możemy kontrolować ilość wytwarzanego zapachu, tak aby nie był zbyt duszący, tylko odświeżał w nienachalny sposób wnętrze naszej taksówki/samochodu z wypożyczalni. Jest to inwestycja na długi czas – zapach utrzymuje się nawet do 2 miesięcy. Producent zadbał o szeroki wachlarz aromatów, aby trafić w gust każdego klienta.

Wypolerowany, czysty samochód jest najlepszą wizytówką naszej firmy, a komfortowe siedzenia i przyjemna atmosfera w środku, umilą przejażdżkę nam i klientom. Zafunduj pasażerom podróż z egzotycznymi nutami w powietrzu, a z pewnością zapamiętają ją na długo!

Zobacz również