|   | 

Narzędzia Tengtools - Profesjonalne wyposażenie warsztatów

Teng Tools to szwedzki producent i dystrybutor narzędzi ręcznych. Marka ta znana jest z profesjonalnych kluczy dynamometrycznych. W ofercie znajdują się różne opcje, w tym wersje z regulowanym i stałym momentem obrotowym. Klucze te znane są z niezawodności i wysokiej jakości wykonania. Przez lata były używane zarówno w profesjonalnych garażach, jak i w garażach domowych.

Niewątpliwą zaletą kluczy dynamometrycznych jest wbudowany w większość kluczy kątomierz. Eliminuje to konieczność dołączania osobnych akcesoriów w razie potrzeby. Produkty Teng Tools są znane ze swojej dokładności i wielu zalet.

Historia Teng Tools

Historia Teng Tools rozpoczęła się w 1984 roku, kiedy to Henri Tengvall (Szwed) usłyszał o legendzie Tengu, legendarnym wojowniku, który według przekazów historycznych uczył sztuk walki szoguna Ushiwakę podczas jego podróży po Japonii. Tengu jest symbolem siły, niezawodności i stabilności w kulturze japońskiej od czasów starożytnych. Henri od razu dostrzegł wyjątkowość tej legendy i postanowił podążyć podobną ścieżką biznesową.

Oferta Teng Tools zawiera ponad 3500 różnych produktów. Teng Tools został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach w sektorze motoryzacyjnym i przemysłowym. Teng Tools jest preferowanym dostawcą narzędzi dla kluczowych firm przemysłowych, znanych zespołów rajdowych i wyścigowych, mechaników i inżynierów, którzy oczekują wysokiej jakości sprzętu, doskonałej obsługi i uczciwych cen.

Narzędzia Teng Tools są niezawodne i posiadają unikalny system kontroli narzędzi. Pomaga to usprawnić przepływ pracy i stworzyć bardziej wydajny i zorganizowany warsztat. Sprzęt Teng Tools oszczędza czas i pieniądze, eliminując potrzebę szukania narzędzi.

Narzędzia Tengtools znajdziesz w ofercie sklepu internetowego na stronie https://dynamometryczne.pl/tengtools-m4

Zestaw kluczy dynamometrycznych Teng Tools

Trzy kroki do sukcesu

Sukces TENG TOOLS tkwi w prostej idei: zwiększyć wydajność pracy i zaoferować narzędzia w bardzo przystępnej cenie. Wystarczy wybrać odpowiednią walizkę lub wózek warsztatowy, a następnie zabrać się do pracy.

Szafki i walizki narzędziowe zostały zaprojektowane z myślą o jakości. Prawdziwa magia zaczyna się jednak, gdy wypełnisz je produktami TENG TOOLS. Możesz stworzyć moduły dopasowane do Twoich potrzeb, łącząc wszystkie narzędzia w jednostki modułowe. TT ułatwia szybkie i sprawne znalezienie odpowiednich narzędzi. TENG TOOLS oferuje wiele gotowych do użycia i startowych zestawów narzędziowych.

Walizki narzędziowe

Wśród systemów przechowywania znajdą Państwo skrzynki narzędziowe, które można wypełnić dowolnym zestawem narzędzi. Wystarczy zdjąć pokrywy z pudełek i umieścić je w walizce. Taka walizka narzędziowa jest kompaktowa i łatwa do przenoszenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży. Walizka serwisowa jest odpowiednia dla tych, którzy są bardziej wymagający. Ta walizka jest idealna do pracy w terenie, ponieważ może pomieścić 9 zestawów. Dostępnych jest 120 opcji: zestawy kluczy nasadowych, klucze płaskie lub nasadki trzpieniowe. Można również wybierać spośród wkrętaków izolowanych lub nasadek udarowych. Wiertła, dłuta i przebijaki. Klucze imbusowe. Są one dobrze zabezpieczone i nie można ich zgubić ani pomieszać podczas transportu.

Profesjonalne wózki warsztatowe

Wózki narzędziowe z blachy stalowej lakierowanej na czerwono spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wózki wyposażone są w dwa kółka stałe i dwa skrętne. Wszystkie szuflady zamykane są na klucz i wyposażone w łożyska kulkowe. Każda szuflada wyłożona jest mikrogumą. Uchwyt ułatwia transport szuflad. Dostępne są trzy rodzaje wózków: 314 elementów, 238 elementów oraz 1001 elementów.

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!