|   | 

7 jesiennych trendów w makijażu, które POKOCHASZ

Jesień rozgościła się już na dobre, dlatego warto zrobić porządek w szafach i znaleźć miejsce na nieco cieplejszą odzież. Oczywiście jesienne trendy to nie tylko ubrania, ale również makijaż, dlatego warto wiedzieć, co w modzie piszczy.

Jesienią trzeba błyszczeć, czyli brokat w roli głównej

Brokat to bez wątpienia jeden z najbardziej gorących trendów tej jesieni. Można go stosować nie tylko na wieczorowe wyjścia, ale także na co dzień. Najlepiej sprawdzają się w tej roli cienie do powiek z dodatkiem brokatu, których można używać nawet do pracy.

Kolorowe rzęsy

Kolorowe akcenty w czasie jesiennej szarugi? Najlepsi makijażyści szczególnie polecają w tym sezonie barwne maskary, które wyglądają szczególnie efektownie przy jasnej oprawie oczu. Warto jednak pamiętać, że jeden intensywnie kolorowy element makijażu wystarczy – na co dzień nie należy przesadzać, natomiast wieczorem wszystkie chwyty są dozwolone.

Czarna kreska w nowej odsłonie

Klasyczna czarna kreska obecnie wcale już nie musi być czarna. Makijażyści zachęcają do zastąpienia czarnych eyelinerów kolorowymi kredkami. Można oczywiście pozostać przy czerni, ale wówczas warto postawić na fantazyjne wzory – zamiast kociego oka postawić na motywy geometryczne lub kreatywne esy-floresy.

Król sezonu – fiolet

Tej jesieni fiolet króluje zarówno w szafach, jak i w makijażu. Różne odcienie tego pięknego koloru skradły serca projektantów oraz wizażystów. Fioletowe cienie do powiek to hit tego sezonu, ale tylko wtedy, gdy taki make up nie jest dopełniony maskarą. Trendem tego sezonu jest makijaż oczu z wykorzystaniem kolorowego, intensywnego pudru, przy czym rzęsy mają pozostać naturalne.

Naturalny brąz

Jesienne trendy w makijażu nie mogą się obyć bez brązu, który powinien pojawić się głównie na powiekach, ale nie tylko. Brązowe mogą być także usta oraz policzki. Hitem jest smoky-eye w brązowym wydaniu.

Brzoskwinia kontra karmin

Brzoskwiniowe usta to idealne wykończenie delikatnego makijażu w kolorze pastelowej brzoskwini. Cień o takiej barwie można nakładać zarówno na powieki, jak i na te części twarzy, na które zwykle kładzie się róż i bronzer. Taki make up można wykończyć nieco bardziej wyraziście, np. za pomocą szminki w kolorze karminowym. Trend, który utrzymuje się również jesienią to spódniczki mini. Twoje nogi nie są gotowe na odsłonięcie? Jeśli na przykład jesteś z Łodzi, koniecznie dowiedz się Jak wybrać najlepszy gabinet do depilacji laserowej w Łodzi? Wiemy, jak go znaleźć! Więcej o modowych trendach znajdziesz na moment.pl.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!