|   | 

Biznesowe rozwiązania w smartfonie Lenovo K6 Note

K6 Note to smartfon wprost stworzony na użytek zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Sprawdź, dlaczego właśnie to urządzenie idealnie sprawdza się w warunkach biznesowych.

Lenovo – jakość i innowacje

Lenovo to chińskie przedsiębiorstwo informatyczne, które zostało założone w 1984 roku. Według wielu rankingów i ekspertów to także największy na świecie producent komputerów osobistych. Firma od lat przywiązuje szczególną uwagę do nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu tak szybko stała się jednym z potentatów na rynku.

Od kilku lat marka angażuje się również w produkcję telefonów komórkowych. Smartfony Lenovo szybko zyskały bardzo dobre recenzje wśród ekspertów i użytkowników. Podkreślane są przede wszystkim ich walory użytkowe, jak np. łatwość obsługi, intuicyjne menu i mnogość funkcji. Mocną stroną telefonów tej marki są także wyśrubowane parametry multimediów oraz solidne podzespoły, które zawiadują pracą całego urządzenia. A smartfonów biznesowych powinno szukać się w firmach, które swoją postawą i dokonaniami potwierdzają, że znają się nie tylko na technologii, lecz także na prowadzeniu interesów.

 

Firmowe smartfony Lenovo

W dzisiejszych czasach prowadzenie przedsiębiorstwa jest właściwie niemożliwe bez korzystania z telefonu. Stały kontakt z klientami i współpracownikami, dostęp do Internetu, możliwość przesłania czy odczytania maila, obejrzenia prezentacji czy zapoznania się z dokumentami w każdej chwili – to tylko niektóre z udogodnień, jakie oferują klasowe urządzenia, np. smartfony Lenovo.

Model K6 Note posiada znakomicie zaprojektowany organizer, kalendarz oraz system przypomnień. Wszystko możesz zsynchronizować z pocztą elektroniczną czy swoimi kontami w social media, dzięki czemu nie zapomnisz o żadnym spotkaniu bądź wydarzeniu. Co więcej, dostaniesz także przypomnienie w ustalonej wcześniej formie, abyś miał czas się do niego przygotować.

Korzystając z telefonu podczas pracy nie możesz pozwolić sobie na nieoczekiwane jego rozładowanie. Brak kontaktu z klientem, szefem bądź pracownikiem może skutkować różnego rodzaju nieporozumieniami i stratami. Aby temu zapobiec, Lenovo wykorzystało swoje doświadczenia z branży informatycznej – w K6 Note znalazł się nadzwyczaj wydajny akumulator o pojemności 4000 mAh. Zgodnie z informacjami producenta, pozwala on na aż 2760 minut ciągłych rozmów lub aż 602 godziny w trybie czuwania. To niebywale istotne, gdyż zapobiega również konieczności częstego ładowania telefonu.

 

Dwie karty SIM w Lenovo K6 Note

To opcja szczególnie pożądana w przypadku smartfonów biznesowych. Korzystając jednocześnie z telefonu służbowego i prywatnego, zwykle jesteś zmuszony do posiadania dwóch aparatów. Czasami kłopotliwe bywa zmieszczenie ich w klapie marynarki lub nerwowe spoglądanie na każdy z nich w oczekiwaniu na ważne połączenie.

Projektanci Lenovo rozwiązali ten problem i zamontowali w K6 Note dwa sloty nanoSIM. Dzięki temu możesz korzystać aż z dwóch numerów telefonu z pozycji jednego aparatu, co jest znacznie wygodniejsze i pozwala na zaoszczędzenie czasu związanego np. z wyjmowaniem karty SIM i przekładaniem do drugiego urządzenia bądź kontroli dwóch smartfonów.

Lenovo K6 Note to tylko jeden z telefonów tej marki, które idealnie sprawdzają się w warunkach biznesowych. Doskonała diagnoza potrzeb użytkowników oraz przygotowanie skutecznych rozwiązań okazały się kluczem do sukcesu Lenovo na rynku telefonii komórkowej.

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!