|   | 

Kantor internetowy – pewny sposób na spore oszczędności

Od wielu lat w poszukiwaniu stabilizacji i lepszej pracy Polacy opuszczają kraj. Nad przyczynami tego zjawiska nie ma co się rozwodzić – pieniądze. Mimo rosnących wynagrodzeń nie odczuwają poprawy sytuacji we własnych portfelach, bo wraz z ich wzrostem, rosną też ceny. I to się niestety nie zmieni.

Tylko Ty wiesz, ile wysiłku kosztuje Cię pobyt poza domem. Rozłąka, obce środowisko, niekiedy bariera językowa, brak przyjaciół. Wreszcie zupełnie inne warunki pracy. Często ciężkiej, wymagającej też więcej czasu. Przecież pracujesz, by zarobić. Każda godzina się liczy. Twoi bliscy w Polsce doceniają to i czekają na cotygodniowy czy comiesięczny przelew gotówki. A Ciebie szlag trafia, bo spora część ciężko zarobionych przez Ciebie pieniędzy zostaje w kieszeni banków. Nie musisz się na to zgadzać.

Jak wygląda droga wymiany waluty?

Skoro pracujesz za granicą, z pewnością masz konto walutowe, na które pracodawca przelewa Twoje wynagrodzenie. Aby rodzina mogła wypłacić środki, musisz założyć konto wspólne bądź upoważnić którąś z osób. Musi ona następnie jechać do banku, wypłacić pieniądze i wrócić z nimi do domu bądź przelać na inne konto. W banku ma również dwie drogi postępowania. Albo wypłaca walutę i jedzie z nią do kantoru, by uzyskać zazwyczaj korzystniejszy niż w banku kurs, albo wypłaca złotówki po kursie banku. Na pierwszy rzut oka „nie boli”. Jednak jeśli się głębiej zastanowić i porównać kurs walut, okazuje się, że gra toczy się naprawdę o spore pieniądze. Jeśli różnica kursu euro między bankiem a kantorem sięga, załóżmy, 10 groszy, przy przelewie 1000 euro w kieszeni Twoich bliskich zostaje aż 100 złotych. To w polskich warunkach jeden dzień pracy. Dla takiej kwoty warto poszukać korzystniejszych rozwiązań. A co powiesz na kantor internetowy, który może zaproponować Ci kurs lepszy nawet o kilkadziesiąt groszy? Różnica ta staje się jeszcze bardziej znacząca w przypadku dużych bądź częstych przelewów. W kantorze internetowym Fritz Exchange możesz negocjować warunki. Każdy grosz, jaki wynegocjujesz, trafia do Twojej kieszeni.

Jakie jeszcze korzyści czerpiesz z wymiany w Internecie? Czas. Aby zacząć wymieniać walutę w kantorze internetowym, wystarczy się zarejestrować i podać dwa numery kont – walutowego i np. złotówkowego. Po weryfikacji możesz dokonać pierwszego przelewu. Internetowy kantor Fritz Exchange informuje na swojej stronie internetowej, że aż 90% dyspozycji trafia do odbiorców w 15 minut. Czy kiedykolwiek Twoi bliscy otrzymali na konto Twoje pieniądze w tak krótkim czasie? Dodatkową zaletą tego typu rozwiązania jest bezpieczeństwo transakcji niczym nieodbiegające od bezpieczeństwa transakcji w banku, rzetelna informacja oraz pomoc przy rejestracji i w trakcie transakcji.

Kantor internetowy Fritz Exchange należy do Fritz Group, która swoje doświadczenie opiera na wiedzy wybitnych ekspertów z dziedziny finansów i informatyki. Kantor istnieje od 2011 roku i już dziś pretenduje do miana lidera w branży. To w głównej mierze zasługa zespołu, który wie, że liczy się głównie cena produktu i jakość obsługi. Dlatego z jego usług korzystają nie tylko osoby zarabiające za granicą, ale też firmy mające zagranicznych kontrahentów i osoby prywatne posiadające zobowiązania walutowe.

Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!