|   | 

Zobacz, dlaczego gabinety kosmetyczne rezygnują z papierowych terminarzy

Czy wiesz, że prowadzenie salonu urody bez papierowego terminarza może być nie tylko wygodne, ale i bardziej opłacalne? Dziś inteligentne oprogramowanie z powodzeniem pomaga w zarządzaniu gabinetem kosmetycznym. Jednym z tego typu rozwiązań jest Versum – narzędzie, z którego korzysta ponad 21 000 użytkowników. Oto 6 powodów, dla których branża hair & beauty powinna iść z duchem czasu.

 

1. Dostęp do terminarza 24/7

 

Wyobraź sobie, że pełną dokumentację swojej firmy masz zawsze przy sobie. Wystarczy, że zajrzysz do smartfona, tabletu lub laptopa. Tak właśnie działa Versum. To inteligentny terminarz oraz szereg innych narzędzi zaprojektowanych na miarę branży hair & beauty. Można z niego korzystać z dowolnego miejsca na świecie (nawet na urlopie). Warto zaznaczyć, że elektroniczny terminarz jest także łatwo dostępny dla pracowników. To właściciel firmy decyduje o tym, kto będzie miał do niego wgląd. W jednej chwili może korzystać z niego nawet kilka osób.

 

2. Pełna kontrola nad kondycją firmy

 

Dzięki programowaniu do zarządzania salonem, właściciel firmy może czuwać nad biznesem, nawet wtedy, gdy przebywa poza gabinetem. Wystarczy, że otworzy oprogramowanie i przejrzy terminarz. Osoby korzystające z Versum mogą dodatkowo przejrzeć statystyki, dotyczące różnych aspektów zarządzania salonem, takich jak liczba klientów, wydatki czy zużycie kosmetyków na bieżąco wykorzystywanych w pracy.

 

3. Skrócenie czasu wprowadzania danych

 

Z elektronicznym terminarzem zapisanie klienta na wizytę trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Korzystając z oprogramowania nie musisz robić mnóstwa notatek. Wystarczy, że wybierzesz określony dzień, godzinę, rodzaj usługi oraz pracownika i przyporządkujesz im osobę z bazy stałych klientów lub uzupełnisz podstawowe dane o usługobiorcy. To naprawdę proste i wygodne.

                                                                               

4. Podniesienie bezpieczeństwa przechowywania danych

 

Jeszcze do niedawana organizacja pracy w gabinecie kosmetycznym zależała od papierowego terminarza. Jego uszkodzenie, zostawienie poza salonem urody lub zgubienie było ogromnym problemem. Teraz właściciele firm nie muszą bać się o bezpieczeństwo swoich danych. Do elektronicznego terminarza mogą mieć dostęp z różnego rodzaju urządzeń, a ważne dane są bezpiecznie przechowywane na serwerze.

Akademia VERSUM

5. Synchronizacja rezerwacji internetowych

 

Coraz więcej gabinetów kosmetycznych udostępnia swoim klientom możliwość dokonywania rezerwacji internetowych. W przypadku Versum są one automatycznie synchronizowane z elektronicznym terminarzem. Oznacza to, że pojawiają się w nim w zaraz po tym, gdy klient umówi się na zabieg.

 

6. Przypominanie o nadchodzących wizytach

 

Nowoczesne oprogramowanie automatycznie informuje o nadchodzących wizytach. Na 24h przed godziną zanotowaną w terminarzu system wysyła wiadomość SMS do określonego klienta. To rozwiązanie, które buduje pozytywne relacje pomiędzy firmą i jej usługobiorcami i dodatkowo pozwala obniżyć liczbę zapomnianych wizyt.

 

Sprawdź nas na versum.pl !

Internetowa rezerwacja wizyt VERSUM

Artykuł sponsorowany

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!