|   | 

Nowoczesny sklep internetowy

W dobie nowych technologii i postępującego procesu cyfryzacji, e-konsumenci mają coraz większe oczekiwania względem marek. Dlatego potrzebujesz nowoczesnego rozwiązania dla Twojego biznesu!

 

Konsumenci w Internecie

 

Konsumenci mają coraz większe kompetencje informatyczne oraz świadomość procesów rządzących Internetem. Wpływa to na ich relacje z markami. Odbiorcy bez problemu potrafią ocenić rzetelność sprzedawcy. Użytkownik po wejściu na stronę sklepu w pierwszej kolejności zwraca uwagę na grafikę oraz intuicyjność przeglądania. Niedbałość o oprawę wizualną oraz skomplikowana nawigacja w sklepie internetowym często skutkuje złożeniem zamówienia u konkurencji. Jak się przed tym bronić? Powinieneś zaprojektować nowoczesny sklep internetowy na miarę oczekiwań klientów!

 

Nowoczesny sklep internetowy na Sky-Shop.pl

 

Sky-Shop.pl to autorskie oprogramowanie na abonament, nowoczesne pod każdym względem. Panel administracyjny jest prosty i intuicyjny w obsłudze, co sprawia, że w czasie pracy na nim będziesz miał wrażenie, że poruszasz się w lokalnej aplikacji, a nie w funkcjonalnym i pełnym narzędziu do sprzedaży w sieci. To właśnie z poziomu panelu administracyjnego będziesz zarządzał swoim sklepem internetowym. Zintegrujesz go z w cenie abonamentu: z kurierami, szybkimi płatnościami, Allegro, porównywarkami cen i innymi systemami. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli szybko i wygodnie złożyć zamówienie oraz błyskawicznie otrzymają przesyłkę. Takich działań oczekują współcześni e-konsumenci. Ponadto z panelu admina wykreujesz darmową oprawę wizualną e-sklepu. Za pomocą webmasterskiego edytora dostosujesz skórkę, przyjazną dla urządzeń mobilnych, do potrzeb swoich i odbiorców. Tak, aby oprawa wizualna Twojego sklepu internetowego była atrakcyjna i związana z branżą, w której działasz. Dlaczego jeszcze uważamy że Sky-Shop.pl to nowoczesny sklep internetowy? Ponieważ wyszukiwarka oraz menu kategorii produktów zaprojektowane jest zgodnie z zasadami User Experience. Skutkuje to intuicyjnością przeglądania strony. Ponadto proces składania zamówienia zawarty jest w 3 prostych krokach, co minimalizuje współczynnik porzuconych koszyków. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnego sklepu internetowego na Sky-Shop.pl? Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy zawsze są do dyspozycji użytkowników i służą pomocą. Napisz na info@sky-shop.pl lub załóż nowoczesny sklep na Sky-Shop.pl. Możesz sprawdzić oprogramowanie przez 14 dni za darmo bez zobowiązań!

 

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!