|   | 

Jak długo trwa laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa zyskuje coraz większą popularność, ponieważ każdy chce mieć gładką i piękną skórę na każdy dzień. Depilacja laserowa jest również trwała. Dlaczego ten post pojawił się na naszym blogu? Dlatego, że chcę wyjaśnić, na czym polega jej trwałość i efekt. Nie wszyscy o tym wiemy, dlatego często czytamy artykuły i słuchamy komentarzy osób, których nigdy nie było. Często jesteśmy zaskoczeni słysząc, że włosy mogą odrastać po jakimś czasie, nawet od specjalistów z branży.

Pierwsze efekty depilacji laserowej

Pierwsze efekty depilacji laserowej można zauważyć już po 1-2 tygodniach od zabiegu. Wynika to z czasu potrzebnego na wypadnięcie włosków z wewnętrznej warstwy skóry. Po dwóch tygodniach skóra będzie gładka.

Po kilku tygodniach włosy odrosną. Ta informacja jest dla osób, które raz miały zabieg i podobał im się. Jednak po kilku tygodniach czują się zakłopotane.

Jeden zabieg nie jest wystarczający. Poza pozbyciem się 70% włosów, pozostałe będą nadal rosły.

Jak wygląda pierwsza wizyta na depilacji laserowej?

Przed pierwszą depilacją laserową konieczna jest konsultacja. Kosmetolog Instytutu Salamandra przeprowadza wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazań oraz ocenia kolor skóry, grubość włosów i fototyp. Kosmetolog określa liczbę zabiegów i parametry, które są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności.

Dowiedz się więcej na https://klinikamurano.com/oferta/kosmetologia/depilacja-laserowa/

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Indywidualny próg bólu klienta określi doznania, jakie odczuwa podczas zabiegu depilacji laserowej. Światło lasera powoduje termiczne uszkodzenie melaniny w brodawce włosa. Jest ona silnie unerwiona, więc depilacja laserowa jest zawsze odczuwalna.

Jaki jest efekt długoterminowy depilacji laserowej?

Aby zapewnić gładką i nieskazitelną skórę na dłuższy czas, wymagana jest seria zabiegów depilacji laserowej.

Pamiętaj, że kolor włosów ma znaczący wpływ na to, jak wyglądają włosy. Dlaczego? Dlaczego.

Depilacja laserowa

Ile zabiegów depilacji laserowej jest potrzebnych, aby trwale pozbyć się włosów?

Jeśli interesują Cię zabiegi depilacji laserowej SHR, to chciałabym podkreślić, że najlepsze są pakiety. Najlepiej jest wykonać 8-9 zabiegów. Większość osób potrzebuje średnio 6-8 zabiegów. Warto jednak powtórzyć zabieg, aby mieć pewność, że włosy nie odrosną.

Jak długo trwa depilacja laserowa?

Efekty depilacji laserowej zależą od predyspozycji klienta. Większość osób, kobiet i mężczyzn, może pozbyć się włosów na stałe. Jednak pojedyncze włoski mogą odrastać po kilku miesiącach, a nawet roku.

Co się dzieje, gdy pojedyncze włoski odrastają po dłuższym czasie?

Jedną z przyczyn mogą być zmiany hormonalne w następstwie ciąży, choroby lub dojrzewania.

Rozwiązanie dla pojedynczych włosów

Jeśli poważnie myślisz o trwałym laserowym usuwaniu włosów lub wykonałeś serię zabiegów - raz na sześć do dwunastu miesięcy/ raz w roku - polecam pojedyncze leczenie wspomagające, aby "dostać strzał" na włosach, które mają rosnąć w najbliższej przyszłości.

Taki stan zapewni, że piękna, gładka skóra będzie trwała praktycznie na zawsze.

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!