|   | 

Zielona herbata i jej wpływ na odchudzanie

Pij zieloną herbatę, a będziesz smukły i piękny. Coś w tym jest, ale nie dajmy się otumanić i zwieść na manowce. Nie wystarczy, że kupisz 10 paczek najwspanialszej zielonej herbaty i będziesz ją pić, aż wreszcie pewnego dnia wejdziesz na wagę i stwierdzisz „Ubyło mi 10 kg”. Od razu odpowiadam, że to niemożliwe! Jednakże picie zielonej herbaty jest czynnikiem, dzięki któremu odchudzanie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Po pierwsze zielona herbata to nie lek na Twoje wszelkie dolegliwości, a przede wszystkim to nie lek na odchudzanie. Owszem jej picie wzmacnia kości, które każdego dnia są nadwyrężane podczas ćwiczeń, a nawet zwykłego siedzenia przy biurku, dlatego warto uzupełnić swój dzień o jej obecność.

Po drugie picie zielonej herbaty po posiłkach jest wskazane. To ona jest stosowana jako środek na wzdęcia czy inne problemy żołądkowe. Kiedy zjesz naprawdę duży i syty posiłek, ona przybiegnie na ratunek, ułatwiając żołądkowi trawienie i przyspieszając przemianę materii.

Po trzecie zielona herbata spala tłuszcz! Zostało to potwierdzone specjalistycznymi badaniami. Jednakże picie jej samej bez zachowania jakiejkolwiek diety, wysiłku fizycznego oraz regularności i sumienności w tym, co robisz, aby mieć wspaniałą sylwetkę, nie przyniesie oczekiwanych efektów. Od samego siedzenia i picia nawet 20 filiżanek dziennie, nie sprawisz, że zniknie niepożądany tłuszcz na udach czy brzuchu.

Po czwarte to sprzymierzeniec w walce z cellulitem. Tak droga kobieto, jeżeli walczysz z pomarańczową skórką, to pij zieloną herbatę. Zwalcza ona uczucie łaknienia słodkości, dzięki czemu w nagłych wypadkach zwątpienia, czujesz się syta. Dodatkowo zawiera właściwości oczyszczające, dzięki czemu Twoja skóra staje się promienna i gładka. Nie musisz już więcej wydawać fortuny na kosmetyki!

Po piąte znajdź sojuszników. Zielona herbata nie przynosiłaby skutecznych efektów, gdyby nie inne zdrowe herbaty, które wzmacniają organizm, chroniąc go przed różnymi infekcjami. Dodatkowo dbają o dobre samopoczucie, dlatego też z ochotą pójdziesz poćwiczyć czy pobiegać.

Herbata zielona to Twój sojusznik. Taka dobra przyjaciółka, która wspiera Cię podczas nabywania zdrowych nawyków żywieniowych. Więcej informacji znajdziesz na  www.herbata.info.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!