|   | 

Dom

Dobre kolory do wnętrz

Połączenie ciekawej, delikatnej kolorystyki z kwiatowymi elementami to forma, dzięki której można stworzyć wnętrza, które będą nam rzeczywiście odpowiadać.

Dlatego warto wybierać elementy, dzięki którym rzeczywiście przygotujemy wnętrza estetyczne, praktyczne a jednocześnie uzupełnione ciekawymi wzorami kwiatowymi. W tym kierunku wiele ciekawych propozycji przygotowała dla nas firma Paradyż, która oferuje nam różne kolekcje płytek.

CORALINE - to płytki do kuchni i łazienki występujące w wersji podłogowej i ścienne, o dość dużych rozmiarach. Na podłogę matowe, na ściany błyszczące. Kolekcja płytek ma dodatkowe elementy kwiatowe, które je ocieplają. Wszystko ma delikatny kolor beżu i brązu.

Jak wybrać kolory w domu?

INSPIRATION - to kolejna kolekcja do łazienki i kuchni, przygotowana jest w dwóch kolorach: beżu oraz w innej barwie wyrazistej. Pasuje do wnętrz klasycznych, gdzie nieco nawiązuje się do baroku. Pojawiają się na nich liczne kwiatowe zdobienia, złote paski, mozaiki i listwy.

REFLECTION - to kolekcja, w której mamy płytki podłogowe i ścienne w jasnym kolorze, również do łazienki i kuchni na podłogę są matowe, na ściany błyszczące. Występują w jasnych ciepłych barwach, przypominają nieco otarty tynk. Wersja łazienkowa uzupełniona jest o kwiatowe motywy, ma dwa wymiary. Chodzi o to, by dzięki motywom stworzyć przytulne i romantyczne pomieszczenie.

SALVA - w tej kolekcji mamy większe możliwości wyboru kolorystycznego. Bazowa będzie biel, która ma nieco beżowy odcień. Dodatkowo mamy pastelowe kafle w różnych barwach, na których dodatkowo pojawiają się kwiatowe i geometryczne wzory. Można kafle w różnych kolorach ze sobą zestawiać dzięki czemu otrzymujemy większe możliwości związane z aranżacją. Możemy dzięki tym płytkom stworzyć wnętrza ciepłe, ale z drugiej strony nieco nowoczesne z pewnymi przełamaniami. Mamy dodatkowo uzupełniające listwy ścienne w różnych kolorach.

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!