|   | 

Gdzie w Krakowie można jeździć po torze wyścigowym?

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji, który na co dzień wiedzie spokojne życie i wzorowo stosuje się do przepisów ruchu drogowego, z pewnością zdarza Ci się pomarzyć o prawdziwej szybkiej jeździe. Na szczęście istnieją miejsca, gdzie możesz zrealizować swoje pragnienia, z zachowaniem bezpieczeństwa dla siebie i innych. Czy wiesz, gdzie w Krakowie można jeździć po torze wyścigowym?

Jazda po torze – poczuj zastrzyk adrenaliny

Jazda po torze wyścigowym to niesamowicie ekscytująca rozrywka dla wszystkich fanów prawdziwych emocji. Każdy, kto przeżył tę niezwykłą przygodę potwierdzi, że to wspomnienie na całe życie. Sportowy samochód, warkot silnika i gładki asfalt do Twojej dyspozycji pozwolą poczuć Ci prawdziwą wolność. Jazda po torze wyścigowym to nie tylko świetna zabawa, ale również trening dla każdego kierowcy. Pozwala ćwiczyć perfekcyjne pokonywanie ostrych zakrętów. Tory wyścigowe posiadają różne niebanalne kształty, dzięki którym jazda jest jeszcze bardziej ekscytująca. Co ważne, tory wyścigowe zapewniają również swoim użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa. Taki rodzaj rozrywki ucieszy każdego prawdziwego fana motoryzacji.

Dla kogo jazda po torze wyścigowym?

Jazda po torze wyścigowym może stać się świetnym pomysłem na prezent dla osoby uwielbiającej szybkie samochody. To oryginalna niespodzianka, która z pewnością zachwyci każdego fana motoryzacji. Na torach wyścigowych można również wykupić różnego rodzaju szkolenia, zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Istnieje także możliwość organizowania w takich obiektach różnego rodzaju eventów, jak rajdy, imprezy firmowe lub pokazy. To raj dla osób pragnących poczuć adrenalinę. Przygoda przed wieczorem kawalerskim? Szalony wypad z kumplami? A może niebanalny prezent, który z pewnością doceni Twój mężczyzna? Każdy powód jest dobry, aby skorzystać z toru wyścigowego.

Ford Mustang

Szukasz toru sportowego, na którym można wynająć ekstremalnie sportowy samochód ? - Dowiedz się więcej TUTAJ >>

Samochody wyścigowe

Przed rozpoczęciem niezapomnianej przygody na torze wyścigowym, należy wybrać samochód sportowy, który będziesz prowadzić. Wybór jest zazwyczaj spory. Do najpopularniejszych samochodów sportowych należą:

  • Nissan GTR
  • Porshe 911
  • Mercedes A45 AMG
  • BMW M2
  • BMW M4
  • BMW XM5
  • BMW i8
  • Audi R8
  • Ford Mustang

To prawdziwe demony ostrej jazdy, dzięki którym poczujesz się królem szosy. Przed przystąpieniem do wypróbowywania samochodów, warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat poszczególnych modeli. Możesz również skorzystać z rady osób pracujących w firmie wypożyczającej samochody wyścigowe.

Jazda po torze wyścigowym Kraków

Warto zaznaczyć, że Kraków to miasto, które może poszczycić się świetnym torem wyścigowym. Tor Moto Park Kraków jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce o łącznej powierzchni 4000 m2. Znajdziesz tam tor sportowo-szkoleniowy oraz trzy płyty poślizgowe. Wśród nich znajduje się jedyna w Polsce płyta poślizgowa w kształcie litery S. W parku możliwa jest organizacja eventów, imprez firmowych i okolicznościowych. Znajduje się tam również w pełni klimatyzowana sala prezentacyjna o powierzchni 400 m2 z możliwością wjazdu samochodów, systemem nagłośnienia, WiFi oraz widokiem na tor. Z obiektem Moto Park współpracuje firma Lumarental, oferująca wypożyczenie samochodów sportowych. Dzięki niej, będziesz mógł poczuć dreszcz emocji zasiadając za kierownicą najlepszych i najszybszych samochodów sportowych i poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Amatorzy ostrej jazdy mogą liczyć na pomoc i wskazówki pracowników obiektu, którzy doradzą przy wyborze samochodów oraz torów.

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!