|   | 

Polomarket - Gazetka promocyjna z najnowszymi ofertami. Sprawdź aktualne promocje!

Co tydzień POLOmarket publikuje przejrzystą ulotkę, w której znajdują się najnowsze promocje na wybrane produkty. W gazetce promocyjnej POLOmarketu znajduje się szeroka gama nowych produktów. Każda publikacja to klucz do udanych zakupów i ciekawych akcji lojalnościowych. Dzięki każdej publikacji możesz zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie zyskać ciekawe bonusy. Sprawdź aktualną ofertę POLOmarket, aby cieszyć się udanymi zakupami. Sprawdź zatem gazetki promocyjne Polomarket.

POLOmarket - Polska Firma

POLOmarket to polska sieć sklepów, która powstała w 1997 roku. W ciągu 21 lat firma znacznie się rozwinęła i obecnie w Polsce działa ponad 280 nowoczesnych supermarketów.

Fundamentem marki jest wyłącznie polski kapitał. Do sklepów POLOmarket codziennie trafiają świeże produkty i warzywa od polskich rolników i plantatorów. Zrób zakupy w POLOmarkecie, aby wspierać polską gospodarkę.

POLOmarket - produkty najwyższej jakości

Dzięki współpracy z cenionymi producentami powstało wiele marek. Oferują one produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Produkty te są również wolne od GMO. Do najbardziej znanych i zaufanych marek POLOmarketu należą: Bobo Boom i Choco Charlie, UFO - Ultra Force One, Master Fish, Fruktonada i Zaczarowany Ogród. W ofercie dostępna jest również Wypiekarnia i Ciachownia.

Aby zapewnić najwyższą jakość, produkty poddawane są licznym kontrolom wewnętrznym. Dzięki temu, że wypiekany jest na miejscu na świeżo, pieczywo jest zawsze ciepłe, rozgrzane i chrupiące. POLOmarket posiada również tradycyjne lady mięsne, szeroki wybór wędlin oraz nabiał. Możesz również skorzystać z usługi doładowania telefonu, aby opłacić rachunki i zakupić kody doładowujące do liczników. Możesz także poszukać rabatów i okazji cenowych w najnowszych gazetkach POLOmarketu.

Zakupy spożywcze

POLOmarket - zawsze wspaniałe zakupy

Ponad 9 milionów osób odwiedza POLOmarkety każdego miesiąca. Przyciąga ich przyjazna atmosfera, kompetentny personel i wysokiej jakości produkty. Atrakcyjne są również wnętrza sklepów - czyste, przestronne i dobrze zaprojektowane, aby klienci czuli się komfortowo podczas zakupów. Na zakupach spożywczych można łatwo zaoszczędzić, będąc na bieżąco ze wszystkimi promocjami dzięki ulotce POLOmarketu. Możesz również sprawdzić na stronie internetowej firmy, w zakładce Znajdź sklep, godziny otwarcia POLOmarketu. Po wybraniu miasta lub województwa pojawią się dokładne adresy i godziny otwarcia poszczególnych sklepów.

Gazetka promocyjna POLOmarket - Moc rabatów i świetnych ofert

Gazetki Polomarket to zawsze najbardziej aktualne oferty. Publikacje te ukazują się w każdą środę i oferują różnorodne rabaty i promocje na chemię gospodarczą, kosmetyki oraz produkty spożywcze. Ulubione przysmaki można dostać co najmniej za pół ceny, a przy zakupie większej ilości produktów można skorzystać z rabatów. Obejrzyj gazetki promocyjne spraw dzięki rabatom, że zapełnianie lodówki po brzegi będzie jeszcze łatwiejsze.

Promocje POLOmarketu - zawsze niskie ceny

Ale iuloty POLOmarketu to nie jedyny sposób na duże oszczędności przy mniejszych i większych zakupach. Firma doskonale wie, jak poprawić nastrój klientów i przygotowała szereg innych sposobów na jeszcze większe rabaty. Oto kilka z najbardziej intrygujących:

  • Z kartą POLOmarketu można uzyskać dostęp do jeszcze większej ilości produktów w niższej cenie. Z karty można korzystać bezpłatnie online lub w placówce marketu. Dodatkowe korzyści otrzymasz, jeśli przystąpisz do programu lojalnościowego
  • Aplikacja POLOmarket dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Dzięki aplikacji możesz zdobyć jeszcze więcej rabatów, które są dostępne tylko dla osób posiadających pobraną aplikację. W łatwy sposób można również brać udział w akcjach lojalnościowych, śledzić firmowe przepisy, a także dzielić się opiniami na temat zakupów w sklepie.
  • Akcje lojalnościowe - Firma organizuje wiele akcji, podczas których zbiera się naklejki POLOmarketu. Po zebraniu określonej ilości naklejek można uzyskać ogromne rabaty na garnki, sztućce czy maskotki dla dzieci sowy.
  • Loterie i konkursy mogą przynieść wspaniałe nagrody i emocje.

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!