|   | 

Najnowsza perełka od LG - K10 LTE

Jedną z najnowszych perełek marki LG jest innowacyjny smartfon LG K10 LTE, który został zaprojektowany tak, by łączyć w sobie wygodę i użyteczność oraz najnowsze nowinki technologiczne. Specjaliści zadbali, żeby urządzenie zachwycało nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale także niebanalnym, nowoczesnym designem oraz oryginalnymi funkcjami. Dzięki temu opinie o LG K10 są naprawdę zachęcające.

Oryginalne funkcje urządzenia

Projektanci smartfonu LG K10 postarali się, by ich dzieło wychodziło naprzeciw wymaganiom nawet największych elektronicznych freeków. Wyposażyli więc urządzenie w wiele ciekawych funkcji, które sprawiają, że LG K10 nie jest zwykłym telefonem, a łączy w sobie właściwości kilku innych sprzętów, głównie profesjonalnego aparatu fotograficznego. Od dziś wystarczy jeden smartfon, by wykonać oryginalną sesję zdjęciową, a pomogą w tym oryginalne rozwiązania LG. Jednym z nich jest funkcja Gesture Interval Shot, która przydaje się, gdy użytkownik odczuwa głód fotografii i nie wystarczy mu jedno wykonane zdjęcie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zrobić znacznie więcej fotografii! Wystarczy po prostu unieść dłoń tak, by znalazła się wewnątrz prostokąta na ekranie, a następnie trzeba dwukrotnie zacisnąć pięść. W tym czasie aparat wykona automatycznie sekwencję czterech selfie. Warto dodać, że zrobienie ciekawego selfie jest możliwe również dzięki specjalnej lampie przeznaczonej wyłącznie do tego typu fotografii. Chcąc udoskonalić zdjęcia, które robimy sobie sami, zastosowano bardzo ciekawe rozwiązanie. Jest nim jasny obszar ekranu otaczający podgląd fotografii, który pełni funkcję lampa. Swoista lampa, w połączeniu z przednim aparatem o rozdzielczości 5 MP jest gwarancją perfekcyjnej jakości selfie.

Funkcja Tap & Shot to kolejne ciekawe rozwiązanie, które zastosowano w smartfonie LG K10. Opinie o tej właściwości są wyjątkowo pochlebne, ponieważ  dzięki niej można uchwycić i uwiecznić na zdjęciach wiele krótkich, choć ważnych chwil. Wykonanie dobrej jakości zdjęcia jest banalnie proste z pomocą rozwiązania Tap & Shot. Wystarczy bowiem dotknąć ekranu, by ustawić ostrość i zrobić fotografię, co sprawia, że fotografowanie jest prawdziwą przyjemnością.

Smartfon LG K10 - opinie

Znawcy nowinek technologicznych podkreślają, że w tym sezonie na uwagę zasługuje smartfon LG K10. Opinie o tym urządzeniu, które możemy znaleźć w Sieci, są wyjątkowo pochlebne. Użytkownicy podkreślają, że nowa propozycja marki LG to kwintesencja funkcjonalności i nowoczesnego designu, dzięki czemu każdy posiadacz telefonu czuje się naprawdę wyjątkowo. Ponadto dobrą opinią cieszą się techniczne parametry sprzętu. Specjaliści podkreślają bowiem, że świetnym pomysłem było zastosowanie wyjmowanej baterii, która sprawia, że teraz można znacznie dłużej korzystać ze smartfona, nie robiąc przerwy na ładowanie, ponieważ wyczerpany akumulator można łatwo zastąpić naładowanym.

LG K10 jako prezent gwiazdkowy

Z pewnością każdy miłośnik najnowszych trendów w elektronice ucieszy się, gdy pod choinką znajdzie innowacyjny smartfon LG K10. Opinie o tym urządzeniu są dobre, dlatego śmiało możemy zdecydować się na podarowanie telefonu nawet najbardziej wymagającym znawcom. Warto zauważyć, że decydując się na wręczenie bliskiej osobie smartfonu w prezencie, dajemy nie tylko elegancki, ale przede wszystkim użyteczny prezent, co na pewno spotka się z aprobatą. Poza tym ten wyjątkowo telefon będzie wspaniałym świątecznym podarunkiem również dlatego, że za jego pomocą wykonamy wiele przepięknych zdjęć podczas bożonarodzeniowych spotkań rodzinnych.

LG to wciąż rozwijający się pionier w dziedzinie elektroniki na całym świecie. Projektanci i inżynierowie pracujący pod szyldem tej koreańskiej marki robią wszystko, by produkować urządzenia, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Jednym z ostatnich owoców ich pracy jest smartfon LG K10, który zyskał wiele przychylnych opinii od użytkowników.

Artykuł sponsorowany

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!