|   | 

Ty też możesz mieć piękne rzęsy! Jak to zrobić?

Cienkie, rzadkie i wypadające rzęsy to duży problem. Kobiety sięgają więc po wydłużająco-pogrubiające maskary, decydują się na przedłużanie rzęs, przyklejają sztuczne rzęsy, osłabiając tym samym te delikatne włoski. Jest lepsze rozwiązanie!

O czym marzą kobiety? O nowej parze butów, płaskim brzuchu, idealnym mężczyźnie i pięknych rzęsach. O ile realizacja większości tych marzeń wymaga pieniędzy, wysiłku lub jest po prostu nierealna, o tyle piękne rzęsy możemy zapewnić sobie prostym sposobem. Bez sztucznych rzęs, drogich zabiegów i szkodliwych kosmetyków, ale wydobywając naturalne piękno.

Musimy mieć świadomość, że piękno powinno iść w parze ze zdrowiem. To dlatego przedłużanie rzęs jest dobre, jeśli sięgamy po nie jednorazowo np. na jakąś specjalną okazję. Regularne doczepianie sztucznych rzęs sprawia, że naturalne włoski ulegają osłabieniu. Jeśli zaczną nadmiernie wypadać, nie będzie do czego doklejać kępek.

Doskonałe wyjście z tej sytuacji to stosowanie odżywek do rzęs. To rodzaj kosmetyku, który pozwala upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – mieć piękne rzęsy i dbać o ich zdrowie. Skoncentrowane odżywki stworzono, aby stymulować wzrost rzęs. Aktualnie ich właściwości nie ograniczają się do tego. Dobre serum do rzęs działa kompleksowo.

Odżywka do rzęs stosowana regularnie:

- przyspiesza wzrost rzęs,
- wydłuża, pogrubia i zagęszcza,
- przyciemnia naturalny kolor,
- hamuje wypadanie rzęs,
- odżywia, nawilża i wzmacnia,
- ochrania przed uszkodzeniem,
- opóźnia procesy starzenia się rzęs.

Czy każde serum działa tak samo? Niestety dużo zależy od składu kosmetyku, dlatego warto poświęcić chwilę na znalezienie dobrego produktu. W pielęgnacji rzęs liczy się minimalizm, bo im więcej składników, tym większe prawdopodobieństwo podrażnienia wrażliwych oczu. Żeby zapewnić rzęsom zdrowie i piękno wystarczy kilka składników – w tym naturalne ekstrakty roślinne i substancje przyspieszające wzrost.

Bardzo ważny jest również sposób aplikacji. Opinie jasno wskazują, że łatwiejsze w użyciu są odżywki z cienkim pędzelkiem niż ze szczoteczką. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi łatwiej naniesiemy serum na linię rzęs, użyjemy minimalnej potrzebnej ilości produktu, a składniki pielęgnacyjne dotrą wprost do cebulek. Jednak najważniejsza jest systematyczność – nawet z najlepszym aplikatorem odżywka do rzęs nie będzie skuteczna, jeśli będziemy zapominać o jej regularnym używaniu (każdego wieczoru po demakijażu).

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!