|   | 

Dom

10 sposobów na nowoczesne szuflady w twoim domu

Polacy lubią szuflady. Są pojemne, więc łatwiej w nich uporządkować rzeczy i znaleźć to, czego potrzebujemy. Świetnie sprawdzają się w kuchni. Dlatego projektanci mebli są skłonni zadać sobie wiele trudu, aby spełnić najwyższe oczekiwania klientów. Takie właśnie rozwiązania można znaleźć w najnowszych systemach szuflad.

1. Po pierwsze - innowacyjny design

Największą uwagę zwracamy na wygląd mebli. Wiadomo, że gusta i preferencje są różne. Warto jednak zwrócić uwagę na szuflady o gładkiej, innowacyjnej konstrukcji.

2. Cienkie ścianki

W każdym systemie meblowym liczy się to, ile miejsca do przechowywania można wykorzystać. Systemy szuflad GTV Axis Pro mają cienkie ścianki boczne. Taka konstrukcja pozwala na uzyskanie komfortowej lekkości. 

3. Trwałość szuflad

Szuflady tego systemu mimo cienkich ścianek mają bardzo mocne ścianki. Można w nich przechowywać przedmioty o wadze do 40 kg bez uszkodzeń.

4. Wysokiej jakości prowadnice do szuflad

Słabe prowadnice to problem wielu projektów mebli z szufladami. System szuflad wykonany jest z najwyższej jakości prowadnic i posiada funkcję soft-touch, która zapewnia długotrwały komfort użytkowania.

5. Ciche zamykanie, pełny wysuw

To cechy, bez których nowoczesne systemy szuflad nie mogą się obejść. Klienci oczekują cichego, płynnego zamykania. Pełny wysuw pozwala na znalezienie przedmiotu, nawet jeśli znajduje się on w tylnej części szuflady.

Nowoczesny system szuflad w salonie

6. Regulacja względna korpusu szafki

Nowoczesny design stawia na minimalizm i kocha prostotę. Najlepiej, gdy fronty szafek są zlicowane ze sobą. System pozwala nam na regulację w pionie lub poziomie, dzięki czemu front może być idealnie dopasowany do korpusu szafki.

7. Różne wysokości szuflad

Szuflady powinny mieć różną długość i głębokość w zależności od tego, jakie przedmioty są przechowywane. Jedna szuflada będzie potrzebna na sztućce, a druga na talerze czy garnki.

8. Uchwyty i Push

Szuflada może być otwierana poprzez naciśnięcie przycisku (bez uchwytu), co pozwala na to, o czym już wspomnieliśmy: idealne spłukiwanie. Dostępne są szuflady standardowe i push-open z uchwytami.

Producenci oferują wiele opcji. Są uchwyty minimalistyczne, jak również uchwyty o secesyjnych, zaokrąglonych wzorach, w kolorach mosiądzu, jak również chromu (błyszczącego i satynowego).

9. Prosty montaż

Systemy szuflad GTV Axis Pro oferują nowy wymiar montażu. Jego walory to intuicyjność, szybki czas realizacji i niższe koszty.

10. Gwarancja jakości

Szuflady mogą być używane bez obaw ze względu na doskonałą jakość prowadnic, jak również innych komponentów

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!