|   | 

Top 5 najlepszych suszarek do rąk idealnych do hoteli

W łazienkach hotelowych standard powinien być jak najlepszy, aby goście czuli się komfortowo i łatwo można było utrzymywać w niej czystość. Nie bez znaczenia jest tu dopasowanie akcesoriów i urządzeń do aranżacji łazienki. Dlatego w dzisiejszym poradniku postanowiliśmy przedstawić najlepszej jakości suszarki do rąk, które idealnie sprawdzą się w hotelowych sanitariatach.

Suszarka do rąk Machflow Merida M30 C – idealna do łazienki hotelowej w stylu industrialnym

W hotelowej łazience, w której jest wystarczająco przestrzeni użytkowej nie trzeba używać suszarek kieszeniowych. Można również postawić na tradycyjne suszarki do rąk z nawiewem uruchamianym automatycznie. W przypadku sanitariatu urządzonego w stylu industrialnym doskonałym wyborem może być suszarka do rąk Machflow Merida M30 C, która posiada moc wyjściową od 450 do 1100 W. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jej piękna obudowa i ergonomiczny, lekko zaokrąglony kształt. Wykonanie ze stali polerowanej sprawia, że idealnie uzupełnia estetykę eleganckiej łazienki hotelowej. Stosunkowo niewielkie rozmiary pozwalają bez większych problemów zamontować ją obok strefy umywalkowej. Jej dużym atutem jest atrakcyjna cena, około 1300 zł.

Suszarka do rąk kieszeniowa Speedflow Freshtec – uniwersalna suszarka do wielu aranżacji

W hotelach o wysokim standardzie szuka się rozwiązań maksymalnie zwiększających komfort gości. Dlatego w łazience nie może zabraknąć dobrej jakości suszarki do rąk, która potrafi wysuszyć ręce w krótkim czasie, przy użyciu umiarkowanie ciepłego strumienia. Taka niewątpliwie jest suszarka do rąk SpeedFlow Freshtec, która przy rozgrzaniu do temperatury 40 stopni potrafi wysuszyć ręce w około 8 sekund. Na uwagę zasługuje również jej uniwersalny design. Obudowa z lekkiego ABS w szarym kolorze będzie pasować do wielu aranżacji toalet hotelowych. Na uwagę zasługuje również obecność filtra HEPA, który pochłania wszelkie drobnoustroje. Z kolei woda odprowadzana jest do specjalnego zbiorniczka przez co nie ma kontaktu z silnikami urządzenia.

Suszarka do rąk kieszeniowa Eco Jet Merida M73 B Hepa – sterylna czystość dla wymagających

Niezawodne suszarki do rąk są niezbędnikiem w hotelach, w których pokoje hotelowe i łazienki hotelowe są użytkowane przez cały czas. Poszukując wysokiego standardu można zdecydować się na suszarkę kieszeniową, która nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie zapewnia wygodę użytkowania. W naszym rankingu na trzecim miejscu znalazła się suszarka do rąk kieszeniowa Eco Jet Merida M73 B Hepa, która występuje w dwóch atrakcyjnych kolorach: białym i srebrnym. Jej ogromną zaletą jest możliwość użytkowania w trybie eko, w którym może działać przy poborze mocy 700W, bez szkody dla efektywności jej działania. Warto wiedzieć, że poza filtrem HEPA posiada również wstępny filtr pochłaniający. Niewątpliwie jest doskonałym wyborem dla wymagających użytkowników.

Suszarka do rąk kieszeniowa Dualflow Merida M 72P – ergonomiczny, nowoczesny kształt

Na drugim miejscu w naszym rankingu najlepszych suszarek do hoteli znalazła się suszarka do rąk Dualflow Merida M 72P. Posiada ergonomiczny, nowoczesny kształt, którym wyróżnia się pośród innych niezawodnych suszarek do rąk. Jej szczególną zaletą jest brak grzałki. Suszenie mimo to trwa bardzo krótko, nie więcej niż 8 sekund przy pomocy silnego strumienia powietrza. Dzięki dwóch wariantach kolorystycznych można dopasować ją do każdego sanitariatu. Jest niezwykle wydajna, dlatego stanowi doskonały wybór do hotelowej łazienki, gdzie dba się o rozwiązania energooszczędne, mało hałaśliwe oraz niezwykle estetyczne.

Suszarka do rąk kieszeniowa Airblade Dyson AB014MK2 – najwyższy standard wśród suszarek do rąk

Niekwestionowanym zwycięzcą naszego rankingu niezawodnych suszarek do rąk, idealnych do hoteli jest Airblade Dyson AB014MK2, która zachwyca kompaktowym rozmiarem i eleganckim designem. Wykonanie suszarki z poliwęglanu pozwala na zachowanie najwyższej sterylności w łazience hotelowej. Jest to model, który dzięki zaawansowanemu filtrowi HEPA 13 zatrzymuje niemal sto procent bakterii i wirusów znajdujących się w powietrzu w strefie umywalkowej. Dzięki temu, że wytwarza cienkie strumienie powietrza o dużej prędkości, nie potrzebuje grzałki. Zatem mimo, iż trzeba zainwestować w nią ok. 6 tys. zł, to biorąc pod uwagę jej trwałość, najwyższy standard i bezawaryjność zdecydowanie warto ją zakupić.

Jest wiele dobrej jakości suszarek do rąk, jednak przedstawione zdecydowanie wyróżniają się na rynku. Jeśli poszukujesz najwyższej jakości oraz urządzeń bezawaryjnych to te modele są gwarancją trwałości. Nawet intensywne użytkowanie suszarek do rąk, które wyposażone są w technologię nie wymagającą użycia grzałki, nie powoduje ich awaryjności.

 

Artykuł sponsorowany

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!