|   | 

Zostań mistrzem prezentacji dzięki swojemu smartfonowi

Przygotowywanie prezentacji, którą należy przedstawić w firmie w sposób ciekawy oraz interesujący to jedno z najtrudniejszych zadań z jakimi można spotkać się w pracy. Już samo zebranie potrzebnych materiałów jest czasochłonne, nie wspominając o odpowiednim złożeniu tego w całość, mającą zainteresować słuchaczy i przynieść korzystny efekt. Najtrudniejsze jednak zostaje na samym końcu – przedstawienie materiału w taki sposób, żeby nie zanudzić widowni. Czy jest to w ogóle możliwe?

Technologia z każdym rokiem zmierza naprzód, więc dlaczego, podczas tak ważnego momentu, jakim jest wystąpienie publiczne, nie wykorzystać jej do swoich potrzeb? Na rynku mnóstwo jest gadżetów, które mogą uatrakcyjnić prezentację, jednak kiedy potrzebujemy prawdziwego sprzymierzeńca, warto sięgnąć po narzędzie z najwyższej półki - flagowy smartfon koreańskiego producenta, Samsung Galaxy Note 9. Dane techniczne tego urządzenia sprawiają, że z pewnością podoła on temu wyzwaniu, jednak tym, co wyróżnia smartfon jest rysik S Pen.

Inteligentne narzędzie, które zrobi z ciebie mistrza prezentacji

Po raz pierwszy w historii, rysik S Pen w stu procentach wykorzystuje możliwości technologii Bluetooth, działając jako pilot do smartfona. Jeśli w twojej głowie otworzył się wachlarz możliwości, jakie daje takie rozwiązanie to bardzo dobrze, gdyż właśnie temu narzędziu, zostaniesz mistrzem prezentacji.

Wystarczy tylko, że przed przystąpieniem do wystąpienia, podłączysz Samsung Galaxy Note 9 do Samsung Dex, po czym uruchomisz swoją prezentację w PowerPoincie. Później wszystko jest jeszcze łatwiejsze – możesz swobodnie przemieszczać się po całej sali, dyskutując z widownią oraz swobodnie gestykulując, a kiedy nadejdzie odpowiedni moment, jednym kliknięciem rysika S Pen, zmienisz slajd na kolejny. Możesz być więc spokojny o swoją prezentację z której bardzo szybko zrobisz w pełni multimedialne wystąpienia i zachwycisz swoich odbiorców.

Co najważniejsze, możesz wracać do poprzedniego elementu, zatrzymywać filmik lub zaznaczać poszczególne fragmenty znajdując się nawet 10 metrów dalej – takie rozwiązanie zdecydowanie pozwala na całkowitą mobilność podczas wystąpienia. Jeśli w trakcie prezentacji wpadniesz na ciekawą uwagę lub pomysł, możesz aktywować funkcję notatek, zmieniając swój smartfon w inteligentny notatnik, a wszystko to bez konieczności odblokowywania urządzenia.

Nie musisz także obawiać się, że urządzenie rozładuje się w najmniej odpowiednim momencie, gdyż rysik S Pen naładujesz w zaledwie 40 sekund, wsuwając z powrotem na trzydzieści minut do Samsung Galaxy Note 9. Dane techniczne urządzenia zdecydowanie przemawiają na jego korzyść – końcówka o średnicy 0.7 mm oraz 4096 poziomów nacisku sprawiają, że poczujesz się jak przy pracy z tradycyjnym ołówkiem oraz kartką. Sam telefon, dzięki możliwości bezprzewodowego ładowania oraz wyposażenia przez producenta w baterię o pojemności 4000 mAh z pewnością podoła każdemu wyzwaniu, będąc zawsze do twojej dyspozycji.

Zobacz również

E-mail: sugestia@adssupport.pl

ADSSupport to portal wielotematyczny, na którym znajdziesz szereg cennych porad, informacji i artykułów z różnych dziedzin życia. Zapraszamy!